Horné menu
Obsah
Prihlásenie
Päta
Základná škola s materskou školou,
Ulica P. Dobšinského 746/5, Prievidza
Slovenčina (Slovak)
+
-
Prihlásenie
Základná škola s materskou školou,
Ulica P. Dobšinského 746/5, Prievidza
Hlavná stránka
O škole
Základné informácie o škole
Profil školy
Prečo študovať u nás?
Projekty
Rada školy
Zoznamy
Rozvrh
Učitelia
Žiaci
Triedy
Krúžky
Predmety
Učebne
Zamestnanci školy
Administratíva
Dokumenty školy
Elektronická prihláška
Život na škole
Školský prlament
Školský časopis
Úspechy a ocenenia
Fotoalbum
Naše videá
EKOROK
Vzdelávanie zamestnancov
Novinky
Školský klub detí
Materská škola
Oznamy ŠJ
Zverejňovanie
Školský podporný tím
Primárna prevencia
Zápis do 1. ročníka ZŠ
Regionálna výtvarná a literárna súťaž
Úspechy a ocenenia
Hlavná stránka
/
Život na škole
/
Úspechy a ocenenia
Školský rok
všetky roky
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
Oblasť
všetky oblasti
Anglický jazyk
Biológia
Dejepis
Geografia
Hudobná výchova
Informatika
Matematika
nemecký jazyk
SJL
Školská družina
školské kolo
Slovenský jazyk
Slovenský jazyk a literatúra
Slovenský jazyk s literatúra
Technika
technika/vyv.
Telesná a športová výchova
Výtvarná výchova
Kolo
všetky kolá
Aspoň Domáce kolo
Aspoň Školské kolo
Aspoň Okresné kolo
Aspoň Mestské kolo
Aspoň Regionálne kolo
Aspoň Krajské kolo
Aspoň Celoštátne kolo
Aspoň Medzinárodné kolo
Aspoň Celosvetové kolo
Vyhľadať
2023/2024
Ema Struhárová 3.A
Čestné uznanie
Prievidza, toto je moje mesto
Mestské kolo
Výtvarná výchova
Phong Nam Duong 4.C
1. miesto
Prievidza, toto je moje mesto
Mestské kolo
Výtvarná výchova
Laura Marková 6.B
2. miesto
Prievidza, toto je moje mesto
Mestské kolo
Výtvarná výchova
Sofia Szeghöová
víťazná práca
Vesmír očami detí
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Sofia Szeghöová
1. miesto
Vesmír očami detí
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Dominik Dirda
1.miesto
Diela Bazovského - Galéria Trenčín
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Dominik Dirda 7.C
1.miesto
Bazovský - Galéria v Trenčíne
Regionálne kolo
Výtvarná výchova
Laura Marková
2.miesto
Moja Prievidza
Okresné kolo
Výtvarná výchova
4.miesto
Lukáš Bakus 7.A
Technická olympiáda, kategória B
Okresné kolo
Technika
Emily Hoffman, 3.A
2. miesto
Hviezdoslavov Kubín - próza, 1. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Laura Bakytová, 2.A
3.miesto
Hviezdoslavov Kubín - próza, 1. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Simona Genšiňáková 3.A
2. miesto
Hviezdoslavov Kubín - poézia, 1. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Milan Šulo 3.D; Nela Beňadiková 4.B
3.miesto
Hviezdoslavov Kubín - poézia, 1. kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Patrik Mendel
1. miesto
Šaliansky Maťko 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Adriána Alaxová
2.miesto
Šaliansky Maťko 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Peter Rybár, Sarah Šnircová
3. miesto
Šaliansky Maťko 1.kategória
Školské kolo
Slovenský jazyk a literatúra
Lea Rybárová
1. miesto
Slávik Slovenska 2024, 3. kategória
Školské kolo
Hudobná výchova
Adrián Kňažík
2. miesto
Slávik Slovenska 2024, 3. kategória
Školské kolo
Hudobná výchova
Viktória Zuzaniaková
3.miesto
Slávik Slovenska 2024, 3. kategória
Školské kolo
Hudobná výchova
Tomáš Vincúr
1. miesto
Slávik Slovenska 2024, 2. kategória
Školské kolo
Hudobná výchova
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Ďalší
Odkazy
Správca obsahu
Technická podpora
Vyhlásenie o prístupnosti
Právne informácie
Zásady ochrany osobných údajov
Údaje o prevádzkovateľovi
Mapa stránok
O nás
Kontakt
Novinky
Kontakty
Základná škola s materskou školou, Ulica P. Dobšinského 746/5,
skola@zsdobpd.eu
skola@zsdobpd.eu
skola@zsdobpd.eu
ekonómka: 0465439648, mobil 0904752682 riaditeľka školy: 046 5439647, mobil 0911327989 jedáleň: 046 5439649
Ulica P. Dobšinského 746/5, 97101 Prievidza Slovakia
50895214
2120564853
Prihlásenie
Prihlasovacie meno:
Heslo:
Neviem prihlasovacie meno alebo heslo
Bezbariérová verzia
+
-
Powered by
aSc EduPage